Корзина
401 отзыв
+380984233628
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Англійська мова. Збірник завдань для проведення ДПА 2021. 9 клас

Англійська мова. Збірник завдань для проведення ДПА 2021. 9 клас

  • В наличии
  • Код: Константинова О. М.

50 грн.

Англійська мова. Збірник завдань для проведення ДПА 2021. 9 клас
Англійська мова. Збірник завдань для проведення ДПА 2021. 9 класВ наличии
50 грн.
Купить
+380984233628
Станіслав
+380984233628
Станіслав
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Англійська мова. Збірник завдань для проведення ДПА 2021. 9 клас

 

Автор: Константинова О. М.

Видавництво: "Освіта"

Рік видання: 2021 р.

 

 

Посібник "Англійська мова. Збірник завдань для проведення ДПА 2021. 9 клас" складено відповідно до основних вимог щодо підготовки завдань, насамперед — відповідності завдань рівням, зазначеним у державних стандартах та навчальних програмах: для закладів загальної середньої освіти - рівень А2+, для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов - рівень В1, який дозволить їх використовувати в комплексі з будьякими навчальнометодичними комплектами для основної школи, рекомендованими Міністерством освіти і науки.

 

Посібник "Англійська мова. Збірник завдань для проведення ДПА 2021. 9 клас" містить: аудіозапис тексту, який використовується для проведення аудіювання, а також одне післятекстове завдання; текст для читання з одним післятекстовим завданням; текст із пропущеними словами на використання мови. Завдання можна також використовувати під час підготовки до олімпіад і складання ЗНО з англійської мови за курс середньої загальноосвітньої школи. Зміст тестових завдань будується на автентичних зразках мовлення, прийнятих у Великобританії, та відповідає сферам i тематиці ситуативного спілкування, зазначеним у шкільній навчальній програмі.


Кожен з 44 варіантів завдань з англійської мови, що входять у пропонований збірник, відповідає рівням, зазначеним у державних стандартах та навчальних програмах і відповідає вимогам формату ДПА.

 

Матеріали забезпечують визначення рівня сформованості в учнів умінь за двома видами мовленнєвої діяльності та рівень володіння учнем іноземною мовою. Завдання відповідають рівням, зазначеним у державних стандартах і навчальних програмах для закладів загальної середньої освіти: рівень А2+ - для загальноосвітніх шкіл (22 тести); рівень В1 - для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов (22 тести).

Характеристики
Основные
Производитель  Видавництво Освіта
Страна производительУкраина
Изучение языкаУкраинский
Вид переплетаМягкий
Год издания2021
Информация для заказа
  • Цена: 50 грн.