Корзина
330 отзывов
+380984233628
+380952710651
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Українська мова та література. Довідник. Завдання в тестовій формі (частина 1)

Українська мова та література. Довідник. Завдання в тестовій формі (частина 1)

 • В наличии
 • Код: Авраменко О. М

130 грн.

Українська мова та література. Довідник. Завдання в тестовій формі (частина 1)
Українська мова та література. Довідник. Завдання в тестовій формі (частина 1)В наличии
130 грн.
Купить
+380984233628
Станіслав
 • +380952710651
  Станіслав
+380984233628
Станіслав
 • +380952710651
  Станіслав
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Українська мова та література. Довідник. Завдання в тестовій формі (частина 1)

 

Автори: Авраменко О. М., Блажко М. Б.

Видавництво: "Грамота"

Рік видання: 2018 р.

Кількість сторінок: 576 стор.

 

Збірник "Українська мова та література. Довідник. Завдання в тестовій формі (частина 1)" Авраменко О. М. та Блажко М. Б. містить теоретичний матеріал, а також завдання в тестовій формі різного рівня складності з української мови та літератури.

 

Мета цього навчального посібника — допомогти майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання самостійно підготуватися до виконання тестових завдань з української мови та літератури. Матеріал збірника укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО. Книжка складається з двох частин: І — українська мова, II — українська література. Кожна з них має таку будову: спочатку в доступній, стислій та зручній для засвоєння формі викладено необхідний теоретичний матеріал, що ілюструється прикладами. Після пояснення запропоновано вправи й завдання в тестовій формі, виконавши які, кожен матиме можливість систематизувати знання за курс середньої школи. Формулювання й графічне оформлення завдань двох форм — на надання відповіді й на встановлення правильної відповідності — максимально відповідає тестовому зошиту зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Посібник "Українська мова та література. Довідник. Завдання в тестовій формі (частина 1)" призначений для якісної підготовки школярів до зовнішнього незалеж­ного оцінювання з української мови та літератури. Матеріал посібника також можуть використовувати вчителі під час проведення уроків для навчального тесту­вання й тематичних контрольних робіт. Книжка стане в пригоді також учням 5-10 класів під час вивчення відповідних тем, адже посібник містить значну кількість завдань, виконання яких дасть можливість набути практичних умінь і навичок з української мови та літератури. Матеріал посібника вчителі можуть використовувати під час проведення уроків для навчального тестування, тематичних контрольних робіт, а також для додаткової самостійної роботи учнів у позаурочний час.

 

Книжка стане в пригоді також учням 5-10 класів під час вивчення відповідних тем, адже посібник містить значну кількість завдань, вико­нання яких дасть можливість набути практичних умінь і навичок з україн­ської мови і літератури.

 

Матеріал посібника "Українська мова та література. Довідник. Завдання в тестовій формі (частина 1)" вчителі можуть використовувати під час проведення уроків для навчального тестування, тематичних контрольних робіт, а також для додаткової самостійної роботи учнів у позаурочний час.

Характеристики
Основные
Страна производительУкраина
Изучение языкаУкраинский
Вид переплетаТвердый
Информация для заказа
 • Цена: 130 грн.