Корзина
442 отзыва
+380 (98) 423-36-28
Киев, Украина
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Теорія і практика перекладу (аспектний переклад)

Теорія і практика перекладу (аспектний переклад)

  • Нет в наличии
  • Код: Корунець І. В. 11

115 грн

Теорія і практика перекладу (аспектний переклад)
Теорія і практика перекладу (аспектний переклад)Нет в наличии
115 грн
+380 (98) 423-36-28
Станіслав
+380 (98) 423-36-28
Станіслав
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Теорія і практика перекладу — Корунець І. В.

 

В представленому Вашій увазі посібнику "Теорія і практика перекладу"  Корунця І. В. читач знайде достатньо великий обсяг навчального матеріалу, що охоплює базову теорію та практику перекладацької діяльності.

 

В основній теоретичній частині підручника розміщені короткі відомості (англійською мовою) про існуючі типи та види перекладу, а також історії розвитку принципів перекладу протягом останніх десяти століть. Основну частину книги присвячено лексикологічним та граматичним труднощам перекладу (наприклад: правильне/адекватне відтворення власних назв). У навчальному посібнику подано велику кількість практичних завдань з метою кращого засвоєння теорії.

 

Навчальний посібник "Теорія і практика перекладу" Корунця І. В. буде дуже корисним для студентів перекладацьких відділень вищих закладів освіти. Проте доступніть та зрозумілість викладення навчальний матеріалу в поаспектному вигляді та система різноманітних вправ для його вивчення й інтенсивного закріплення дає можливість використовувати пропонований посібник практично в усіх гуманітарних та технічних вищих навчальних закладах, де викладається переклад, а також у коледжах і гімназіях та в старших класах загальноосвітніх шкіл.

Информация для заказа
  • Цена: 115 грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner