Корзина
442 отзыва
+380 (98) 423-36-28
Киев, Украина
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Мова ділових паперів. Підручник

Мова ділових паперів. Підручник

  • Нет в наличии

50 грн

Мова ділових паперів. Підручник
Мова ділових паперів. ПідручникНет в наличии
50 грн
+380 (98) 423-36-28
Станіслав
+380 (98) 423-36-28
Станіслав
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Мова ділових паперів. Підручник – Кацавець Г. М., Паламар Л. М.

Даний посібник "Мова ділових паперів. Підручник" (автори Кацавець Г. М. та Паламар Л. М.) являє собою перероблене й доповнене видання найпершого в Україні підручника з офіційно-ділового мовлення. На базі даного посібника в вітчизняну систему освіти свого часу було впроваджено предметний курс з української ділової мови. У виданні розглянуто теорію та практику ділового усного та писемного мовлення; висвітлено фонетику (зокрема, орфоепію), лексикологію, фразеологію, морфологію та пунктограми (розділові знаки) сучасної української літературної мови.


В книзі також описано синтаксичні особливості побудови словосполучення та речення, формування текстової одиниці. Окрему увагу акцентовано на текстовому оформленні документів, наведено зразки різних видів ділових паперів (інформаційних, виконавчих, статутних, розпорядчих тощо). Розглянуто специфіку ділового та професійного спілкування, зокрема, даються практичні поради щодо вживання термінології, синонімів, сталих виразів у діловій мові. В окремому розділі вміщено матеріал щодо банківської діяльністі, подано термінологічну лексику цієї галузі та зразки деяких ділових паперів.


Теоретична частина супроводжується вправами та завданнями, спрямованими на вироблення стійких навичок оформлення та укладання ділових паперів, а також усного професійного мовлення; учні мають змогу користуватися тлумачними словничками професійної лексики, словничками російсько-українського перекладу стійких словосполучень офіційно-ділового стилю.


Запропоноване видання "Мова ділових паперів. Підручник" (укладачі Кацавець Г. М. та Паламар Л. М.) адресовано, в першу чергу, студентам та викладачам ВНЗ; крім того, підручник стане в пригоді всім, хто прагне досягти високого рівня володіння сучасною українською діловою мовою.

Информация для заказа
  • Цена: 50 грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner