Корзина
442 отзыва
+380 (98) 423-36-28
Киев, Украина
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Українська мова без табу

Українська мова без табу

  • Нет в наличии
  • Код: Ставицька

345 грн

Українська мова без табу
Українська мова без табуНет в наличии
345 грн
+380 (98) 423-36-28
Станіслав
+380 (98) 423-36-28
Станіслав
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Українська мова без табу – Леся Ставицька

"Словник нецензурної лексики та її відповідників", що його уклала доктор філологічних наук, професор Леся Ставицька, подає опис обсцензмів та їх евфемізів  у тому числі еротичної лексики, сексуального сленгу, зафіксованих у різнотипних словниках української мови, які побутують в усному мовленні, художній літературі, публіцистиці, традиційному сороміцькому (еротичному) та сучасному міському фольклорі.

Словник "Українська мова без табу" Лесі Ставицької охоплює опис значень понад 5 тисяч слів і сталих словосполучень, подає їх стилістичні характеристики, довідки про походження та історико-культурний коментар, а також фіксує випадки нестандартного, «ігро­вого» вживання.

У теоретичній частині читач знайде чимало цікавих відомостей про мовну, со­ціолінгвістичну, лінгвософську та культурологічну природу розглядуваного мовного матеріялу.

Словник "Українська мова без табу" Лесі Ставицької призначається для спеціалістів-філологів, письменників, перекладачів і всіх тих, хто цікавиться українським словом.

Информация для заказа
  • Цена: 345 грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner