Корзина
442 отзыва
+380 (98) 423-36-28
Киев, Украина
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Латинська мова і основи медичної термінології

Латинська мова і основи медичної термінології

  • В наличии
  • Код: Шевченко Є.

200 грн

Латинська мова і основи медичної термінології
Латинська мова і основи медичної термінологіїВ наличии
200 грн
Купить
+380 (98) 423-36-28
Станіслав
+380 (98) 423-36-28
Станіслав
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Шевченко Є. М. – Латинська мова і основи медичної термінології

Головною метою посібника "Латинська мова і основи медичної термінології" Шевченко Є. М. є формування навичок свідомого використання медичної (зокрема, анатомічної, клінічної та фармацевтичної) термінології вже на першому етапі навчання у вищих медичних навчальних закладах. Нові вимоги до курсу викладання латинської мови в медичних закладах України полягають в необхідності надати всьому процесу навчання термінологічної спрямованості.

У посібнику розглядаються граматичні теми, пов'язані з профілюючою спеціальністю слухачів. Після кожної теми подаються контрольні запитання для повторення й закріплення пройденого матеріалу. Для організації самостійної роботи студентів у посібнику вміщено спеціальні завдання з вправами, латинсько-український та українсько-латинський словники. Обсяг і характер матеріалу книги повністю відповідає вимогам чинної програми з латинської мови для вищих медичних закладів.

Навчальний посібник "Латинська мова і основи медичної термінології" Шевченко Є. М. адресовано студентам вищих медичних навчальних закладів І-III рівнів акредитації.

Информация для заказа
  • Цена: 200 грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner