Корзина
423 отзыва
+380984233628
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Англійська мова для малюків від 2 до 5 років

Англійська мова для малюків від 2 до 5 років

  • Нет в наличии
  • Код: Наливана В.

80 грн.

Англійська мова для малюків від 2 до 5 років
Англійська мова для малюків від 2 до 5 роківНет в наличии
80 грн.
+380984233628
Станіслав
+380984233628
Станіслав
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Англійська мова для малюків від 2 до 5 років - Наливана В.

 

Автор: Наливана В.

Видавництво: "Країна Мрій"

Рік видання: 2013 р.

Кількість сторінок: 96 стор.

 

Працюючи з навчальним посібником "Англійська для малюків від 2 до 5 років" (авторка - Віра Наливана), Ваш малюк легко запам'ятає значну кількість англійських слів, а також навчиться їх правильно вимовляти. Видання адресовано читачам дошкільного віку.

 

"Англійська для малюків" допоможе Вашому малюку вивчити перші англійські слова з різноманітних тем. Ми не пропонуємо до вивчення складні граматичні правила й конструкції - дитині буде важкувато їх запам'ятовувати. Натомість лексика розташована тематично, таким чином дитина зможе запам'ятовувати цілі блоки слів з певної теми, що значно полегшить її майбутнє вивчення англійської в школі. Яскраві малюнки допоможуть дитині швидше засвоїти лексику з нових тем. Радимо також використовувати під час занять і іграшки, якими бавиться Ваш малюк, - називаючи їх англійською у процесі гри, він без особливих зусиль вивчить англійські назви. Не проводьте заняття надто довго - малюкові може стати нудно і увага розсіюватиметься. Півгодини на день буде цілком достатньо.

 

Транскрипції, подані до слів, максимально наближені до англійської вимови. Якщо малюку складно сприймати незрозумілу для нього мову, змоделюйте процес навчання таким чином, ніби Ви вивчаєте мову разом із ним, і Вам також складно, але дуже подобається.

Информация для заказа
  • Цена: 80 грн.