Корзина
331 отзыв
+380984233628
+380952710651
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Мова професійного спілкування

Мова професійного спілкування

  • В наличии

90 грн.

Мова професійного спілкування
Мова професійного спілкуванняВ наличии
90 грн.
Купить
+380984233628
Станіслав
  • +380952710651
    Станіслав
+380984233628
Станіслав
  • +380952710651
    Станіслав
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Мова професійного спілкування – Максименко В. Ф.

З огляду на введення нового підходу до підготування майбутніх фахівців у ВНЗ, даний посібник стане незамінним помічником для студентів, котрі займаються вивченням теорії і практики мови професійного спілкування.


В пропонованому виданні "Мова професійного спілкування" за авторством Максименка В. Ф. вміщено матеріал щодо загальних мовних норм та характеристики функціональних стилів, які існують в сучасній українській літературній мові. Автор дає класифікацію та наводить типові зразки ділових паперів, описує їхні складники, а також вимоги та приклади укладання й оформлення різних видів документів.


В книгу введено два додаткових розділи. Окремий розділ присвячено орфографії; в ньому детально розглянуто сучасні орфографічні правила української мови з врахуванням останніх змін правопису; окрему увагу акцентовано на особливостях та типових помилках вживання різних частин мови в сучасному діловодстві. До того ж, підручник містить розділ з основ ділового спілкування, в якому учні зможуть знайти інформацію щодо основних правил ведення дискусії та проведення публічного виступу, а також ознайомитися з вимогами до оформлення ділових листів та принципами ведення ділової кореспонденції. Крім того, автор посібника надає майбутнім фахівцям деякі поради щодо працевлаштування на вітчизняне та іноземне виробництво.


Книгу "Мова професійного спілкування" автора Максименка В. Ф. адресовано викладачам середньої та вищої школи, учням, студентам, а також всім, хто бажає навчитися грамотно і вільно спілкуватися з діловими партнерами, професійно займатися укладанням та оформленням сучасних ділових паперів.

Информация для заказа
  • Цена: 90 грн.