Корзина
401 отзыв
+380984233628
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Англійська мова. Довідник для учнів та абітурієнтів

Англійська мова. Довідник для учнів та абітурієнтів

  • Нет в наличии
  • Код: Зайковські С.

60 грн.

Англійська мова. Довідник для учнів та абітурієнтів
Англійська мова. Довідник для учнів та абітурієнтівНет в наличии
60 грн.
+380984233628
Станіслав
+380984233628
Станіслав
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Англійська мова. Довідник для учнів та абітурієнтів

Мета посібника "Англійська мова. Довідник для учнів та абітурієнтів" - допомогти учням засвоїти фонетичний, граматичний та лексичний матеріал згідно з чинною програмою середньої загальноосвітньої школи, опанувати навичками читання, перекладу, зв’язного усного мовлення та підготуватись до вступного іспиту з англійської мови.

 

Фонетичний матеріал сприятиме засвоєнню правил вимови англійських голосних та приголосних, ознайомленню з фонетичною транскрипцією та основними правилами читання.

 

Граматичний довідник розкриє основи англійської граматики; тренувальні та контрольні вправи дадуть змогу закріпити вивчений матеріал. Після текстів та екзаменаційних тем подаються невідомі слова і вправи, мета яких - розширити словниковий запас учнів.

 

Книга "Англійська мова. Довідник для учнів та абітурієнтів" призначена для учнів, абітурієнтів, студентів, вчителів і тих, хто самостійно вивчає англійську мову.

 

Довідник складено відповідно до вимог чинної програми з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи.

 

У першій частині довідника подається фонетичний матеріал (пояснюються мовні явища, транскрипція, правила читання, інтонаційне оформлення речення).

 У другій частині систематизовано граматичний матеріал. До кожної теми пропонуються різноманітні вправи на граматичне моделювання, переклад і завдання творчого характеру, виконання яких сприятиме закріпленню знань з граматики. Тести допоможуть перевірити засвоєння вивченого граматичного і лексичного матеріалу.

 У третій частині подано тематичний матеріал для розвитку навичок усного монологічного та діалогічного мовлення.

 Четверта частина посібника включає в себе тексти для синтетичного читання, що сприятиме активізації навичок читання, перекладу, переказу та аудіювання.

 У п’ятій частині запропоновано завдання для розвитку мовленнєвих навичок (вміння вести бесіду за тою чи іншою темою, логічно і послідовно викладати свої думки відповідно до запропонованої ситуації в рамках передбаченої програмою тематики на основі відповідного лексико-граматичного матеріалу).

 

В останній частині книги "Англійська мова. Довідник для учнів та абітурієнтів" подано ключі до контрольних завдань з англійської граматики.

 

Информация для заказа
  • Цена: 60 грн.