Корзина
331 отзыв
+380984233628
+380952710651
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Українсько-угорський розмовник

Українсько-угорський розмовник

 • Нет в наличии
 • Код: Таланов О.

35 грн.

Українсько-угорський розмовник
Українсько-угорський розмовникНет в наличии
35 грн.
+380984233628
Станіслав
 • +380952710651
  Станіслав
+380984233628
Станіслав
 • +380952710651
  Станіслав
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Українсько-угорський розмовник — Таланов О.

 

"Українсько-угорський розмовник" Таланова О. призначе­ний передусім для громадян України та українців інших країн, що виїжджають до Угорщини, а та­кож для школярів, студентів і всіх, хто вивчає угорську мову. Розмовник включає найуживаніші слова та словосполучення, а також корисну для туристів інформацію країнознавчого характеру.

 

Угорська мова належить до родини фінно-угорських мов. І хоча мови цієї родини утворилися від однієї прадавньої мови, між угорською й, наприклад, фінською дуже мало спільного. Угорець навряд зрозуміє без перекладача своїх «родичів» по мові — хантів, мансі, марійців або удмуртів.

 

Угорська мова унікальна та складна. Нею спілкується майже десять мільйонів мешканців Угор­щини, а також кілька мільйонів угорців за межами країни — в Румунії, Словаччині, Україні, США та ба­гатьох інших державах світу.

 

"Українсько-угорський розмовник" призначений для українських грома­дян, котрі з різноманітними цілями відвідують Угор­щину та не володіють угорською мовою.

 

Матеріал у розмовнику розташовується за тема­тичним принципом. Для ситуацій, що найбільш часто зустрічаються (знайомство, митниця, аеропорт, го­тель, ресторан тощо) дані типові моделі фраз і ви­разів. Багато тематичних розділів містять країно­знавчу інформацію.

 

Наприкінці розділів наводиться список корисних слів з даної теми. Підставляючи слова із цього списку в готові фрази, можна одержати нові варіанти речень.

 

"Українсько-угорський розмовник" Таланова О. допоможе вам при проходженні пас­портного контролю, на митниці, при обміні валюти, в готелі, при подорожі містом та країною, при відвідуванні музеїв і театрів, при здійсненні покупок тощо.

Информация для заказа
 • Цена: 35 грн.