Корзина
330 отзывов
+380984233628
+380952710651
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Німецька мова. Граматичний практикум. 2-й рівень

Німецька мова. Граматичний практикум. 2-й рівень

  • Под заказ

120 грн.

Німецька мова. Граматичний практикум. 2-й рівень
Німецька мова. Граматичний практикум. 2-й рівеньПод заказ
120 грн.
Купить
+380984233628
Станіслав
  • +380952710651
    Станіслав
+380984233628
Станіслав
  • +380952710651
    Станіслав
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Німецька мова. Граматичний практикум — Панченко І. М., Кононова О. Л.

 

"Німецька мова. Граматичний практикум" Панченко І. М. та Кононової О. Л. містить вправи різних ступенів складності, таблиці, які допоможуть зрозуміти та сформулювати правила німецької граматики, та тести з ключами для перевірки та самоконтролю.

 

Посібник "Німецька мова. Граматичний практикум" укладений відповідно до нової програми одинадцятирічної школи з урахуванням вікових особливостей учнів. Він сприятиме більш повному опрацюванню граматичного матеріалу учнями в школі та вдома.

 

Другий рівень "Німецька мова. Граматичний практикум" Панченко І. М. та Кононової О. Л. призначений для учнів 7—9 класів загальноосвітніх шкіл, незалежно від їхнього профілю, вчителів німецької мови та всіх, хто вивчає німецьку.

 

Запропонований вашій увазі збірник граматичних вправ призначений для учнів 7—9 класів загальноосвітніх шкіл, незалежно від їхнього профілю. Граматичний і лексичний матеріал відповідає новій Програмі одинадцятирічної шко­ли, затвердженій Міністерством освіти і науки України; при дібранні лексичних одиниць також ураховувалися інтереси учнів даної вікової групи.

 

Граматичні таблиці збірника допоможуть учням не тільки зрозуміти, але й самостійно сформулювати ряд правил ні­мецької граматики. У межах кожного розділу вправи розта­шовані за рівнем складності, що дасть учителеві можливість підбирати вправи, орієнтуючись на мовну підготовку учнів. Наприкінці кожного розділу подано тести для самоперевір­ки, які не тільки допоможуть учням об'єктивно оцінити свої успіхи і виявити свої слабкі місця, але і визначити, до повто­рення яких тем варто повернутися. «Ключі» наприкінці збір­ника допоможуть учням скорегувати допущені помилки.

 

Поданий у посібнику матеріал супроводжується ілюстра­ціями, які сприяють більш жвавому сприйняттю граматики і роблять процес її засвоєння простішим й цікавішим.

 

Матеріал посібника може використовуватися як додатко­вий для засвоєння граматичних явищ на уроках, а також для самостійної роботи учнів удома.

Информация для заказа
  • Цена: 120 грн.