Корзина
331 отзыв
+380984233628
+380952710651
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Українсько-болгарський розмовник

Українсько-болгарський розмовник

 • Нет в наличии
 • Код: Терлак З. М.

35 грн.

Українсько-болгарський розмовник
Українсько-болгарський розмовникНет в наличии
35 грн.
+380984233628
Станіслав
 • +380952710651
  Станіслав
+380984233628
Станіслав
 • +380952710651
  Станіслав
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Українсько-болгарський розмовник — Терлак З. М., Ярмолюк М. О., Панько Т. І.

 

Пропонований країнсько-болгарський розмовник" стане в при годі всім, хто зібрався у туристичну чи ділову подорож до Болгарії, Він складається з окремих тематичних розділів і містить найужива­ніші словосполучення й фрази, що відбивають різні сфери людського спілкування. У кожному розділі широко подані тематичні групи лексики, щоб за готовими мовними моделями, як ось: "Кьде се на-мира ...?", "Имате ли ...?", "Искам да купя ...", "Дайте ми, моля, ..." тощо можна було самостійно побудувати елементарні вислови.

 

Окремим розділам передує країнознавчий коментар, який до­поможе краще зорієнтуватися в незнайомому оточенні. Це мінімум необхідних відомостей про особливості життя, побуту та звичаїв болгар, а також різного роду інформативні дані.

 

Матеріал "Українсько-болгарського розмовника" можна використати і з навчальною ме­тою — для розвитку навиків усного мовлення, для складання діа­логів і вправ комунікативного характеру тощо. У додатку подано зразки дієвідмінювання і список найуживаніших дієслів із за­значенням дієвідміни, до якої вони належать. На всіх болгарських і українських словах проставлено наголос.

 

Автори висловлюють щиру подяку завідуючому кафедрою мов і літератур народів України Київського університету І. А. Стоянову, доцентозі кафедри слов'янської філології Львівського університету О. А. Албул, доцентові Велико-Тирновського університету А. К. То­нову (Болгарія) та науковому співробітникові Інституту Болгар­ської мови БАН Сабіні Павловій, які уважно прочитали рукопис і висловили низку цінних зауважень і порад, спрямованих на поліп­шення якості розмовника.

Информация для заказа
 • Цена: 35 грн.