Корзина
332 отзыва
+380984233628
+380952710651
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО. Навчальний посібник

Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО. Навчальний посібник

 • Нет в наличии
 • Код: Смолій М. С.

80 грн.

Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО. Навчальний посібник
Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО. Навчальний посібникНет в наличии
80 грн.
+380984233628
Станіслав
 • +380952710651
  Станіслав
+380984233628
Станіслав
 • +380952710651
  Станіслав
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО — Смолій М. С.

 

Автор:Смолій М. С.

Видавництво: "Богдан"

Рік видання: 2013 р.

Кількість сторінок: 528 стор.

 

Книга "Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО" Смолій М. С. — це короткий за формою, але багатий за змістом виклад основ практичної граматики німецької мови. Посібник призначено для підготовки до уроків, факультативних занять та іспитів, ЗНО, а також для само­стійного вивчення німецької мови. Граматичний матеріал відповідає програмним вимогам викладання німецької мови в навчальних закладах різних ступенів, типів та фахової орієнтації.

 

Мета посібника — допомогти учням старших класів у вивченні граматики німецької мови, підготовці до ЗНО та іспитів. Його можуть викорис­товувати також студенти вищих навчальних закладів при вивченні німецької мови як основної або другої іноземної.

 

Кожне правило в посібнику "Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО" ілюстроване прикладами, а граматичні терміни і поняття супроводжує коментар. Кількість прикладів та обсяг коментарю зале­жать від складності правила чи терміна для україномовного учня або студента. Приклади перекладені українською мовою.

 

Велику частину посібника "Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО" займають вправи на формування навичок вжи­вання граматичних форм. Пропонуються завдання різного виду, в тому числі тестові, що розташовані у порядку підвищення рівня складності. Включено також вправи на переклад як комплексне завдання інтегративного характеру, яке охоплює одночасно різні рівні мови, різні теми з граматики та лексики.

Завдяки наявності ключів до вправ посібник ідеально підходить для са­мостійного вивчення граматики німецької мови, а також для самоконтролю.

 

Побудова довідника "Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО" дозволяє учителям і викладачам легко вибирати та упорядковувати граматичний матеріал залежно від навчальних програм і мети навчання в закладах різних типів та індивідуальних особливостей учнів і студентів.

Информация для заказа
 • Цена: 80 грн.