Корзина
401 отзыв
+380984233628
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Українська мова для іноземців

Українська мова для іноземців

  • Нет в наличии
  • Код: Чистякова А. Б., Селіверс

330 грн.

Українська мова для іноземців
Українська мова для іноземцівНет в наличии
330 грн.
+380984233628
Станіслав
+380984233628
Станіслав
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Українська мова для іноземців

 

Підручник для іноземних студентів вищих навчальних закладів

 

Автори: Чистякова А. Б., Селіверстова Л. І., Лагута Т. М.

Видавництво: "Індустрія"

Рік видання: 2008 р.

Кількість сторінок: 384 стор.

 

Підручник "Українська мова для іноземців" призначений для вивчення української мови іноземцями, які навчаються у вищих навчальних закладах України. Він також може бути корисним для тих. хто вивчає українську мову вперше. Підручник є універсальним, оскільки не зорієнтований на рідну мову або на мову-посередник. Граматичний коментар, словник лінгвістичних термінів, перекладний словник, уміщені в додатку, перекладені англійською та китайською мовами. Зміст лексичного і граматичного матеріалу підручника відповідає вимогам програми першого етапу навчання у вищих навчальних закладах.

 

Матеріал підручника "Українська мова для іноземців" побудований із метою навчити іноземних студентів правильно читати, писати, забезпечити комунікативну компетенцію слухачів (студент набуває вміння спілкуватися з носіями мови, а також можливості отримувати фахові знання засобами мови, яку вивчає, брати участь у суспільному житті іноземної країни). Курс навчання за цим підручником готує студентів до роботи з оригінальним текстом середньої складності та забезпечує подальше сприйняття й розуміння оригінальної фахової літератури. Інтенсифікація навчального процесу допоможе вирішити труднощі в навчанні української мови, що полягають у недостатній філологічній підготовленості іноземних студентів.

 

Матеріали підручника "Українська мова для іноземців" можна використати під час розроблення й читання курсів Українська мова як іноземна на підготовчих відділеннях, для різних фахів, різних форм навчання, а також порівняльних курсів підручників, словників, розмовників; для створення різноманітних комп'ютерних навчальних програм; під час викладання іноземцям спецкурсів із культури мовлення, лексикології, стилістики, загального та порівняльного мовознавства; у лінгводидактиці вищої школи для розробки методики української мови як іноземної.

Характеристики
Основные
Производитель  Видавництво Індустрія
Страна производительУкраина
Изучение языкаУкраинский
Информация для заказа
  • Цена: 330 грн.