Корзина
401 отзыв
+380984233628
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Французька мова для малюків від 2 до 5 років

Французька мова для малюків від 2 до 5 років

  • Нет в наличии
  • Код: Панченко О

80 грн.

Французька мова для малюків від 2 до 5 років
Французька мова для малюків від 2 до 5 роківНет в наличии
80 грн.
+380984233628
Станіслав
+380984233628
Станіслав
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Французька мова для малюків від 2 до 5 років

 

Автор: Панченко О.

Видавництво: "Країна Мрій"

Рік видання: 2015 р.

Кількість сторінок: 96 стор.

 

Посібник "Французька мова для малюків від 2 до 5 років" ваша дитина швидко опанує велику кількість французьких слів, а також навчиться правильно їх вимовляти. Додаткові завдання та яскраві авторські ілюстрації сприятимуть закріпленню знань маленького учня.

 

Ласкаво просимо Вас і Вашого малюка до чарівного світу французької мови! Посібник "Французька мова для малюків від 2 до 5 років" містить найуживаніші слова зі сфери щоденного спілку­вання, які згруповані у тематичні блоки, щоб полегшити їх запам'ятовування та створити певну лексичну базу для подальшого вивчення французької мови. У додатковому словничку Ви знайдете дієслова та прийменники, які дозволять Вам створити прості слово­сполучення за схемою: дієслово/дієслово з прийменником + імен­ник.

 

Зацікавити Вашу дитину допоможуть яскраві малюнки, які унаочнюють значення кожного слова. А перетворивши навчання на гру із залученням іграшок, Ви полегшите процес запам'ятовування, адже так цікаво і незвично називати давно знайому іграшку новим словом! Проте не слід забувати, що навчання має бути в радість, тож не перевтомлюйте маленького учня.

 

Щоб полегшити процес вивчення нових слів, ми навели україн­ські транскрипції французьких слів. Та через відсутність в україн­ській мові деяких звуків, притаманних французькій мові, подані транскрипції в деяких випадках не повністю передають особливості їх вимови.

Характеристики
Основные
Производитель  Країна Мрій
Страна производительУкраина
Изучение языкаФранцузский
Информация для заказа
  • Цена: 80 грн.