Господарський процесуальний кодекс України 2025 р.
Господарсько-процесуальній кодекс України зі змінами вже від 01 березня 2025 р (Київ Алерта ) (218 стор.)
У ГПК вказано, що до господарського суду за захистом своїх прав та інтересів згідно з встановленою підвідомчістю господарських справ за захистом своїх прав можуть звернути установи, підприємства, організації, інші підприємства (включаючи іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи та набули в законному порядку статусу суб'єкта підприємницької діяльності.
У деяких випадках до господарського суду можуть звертатись фізичні особи, державні та інші органи, що не є суб'єктами підприємницької діяльності.
Угоди, які забороняють звертатись до господарського суду, вважаються недійсними.
У Господарському процесуальному кодексі визначено, що позови до господарського суду можуть подавати підприємства, організації, державні та інші органи, прокурор, Рахункова палата та інші.
Справи щодо банкрутства можуть порушуватись за письмовою заявою кредитора (кредиторів) або боржника.
Чинне законодавство зі змінами та доповненнями станом вже на 01.03.2025 року.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Вид палітурки | М'який |
Рік видання | 2023 |
Користувальницькі характеристики | |
Вивчення мови | Український |
- Ціна: 198 ₴