Корзина
330 отзывов
+380984233628
+380952710651
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Langenscheidt: Німецька граматика – коротко і легко

Langenscheidt: Німецька граматика – коротко і легко

 • Нет в наличии
 • Код: Крістіне Штіф,

110 грн.

Langenscheidt: Німецька граматика – коротко і легко
Langenscheidt: Німецька граматика – коротко і легкоНет в наличии
110 грн.
+380984233628
Станіслав
 • +380952710651
  Станіслав
+380984233628
Станіслав
 • +380952710651
  Станіслав
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Langenscheidt:  Німецька граматика – коротко і легко
Крістіне Штіф, Крістіан Штанг

Пропоноване до уваги читачів видання "Німецька граматика – коротко і легко" Крістіне Штіф, Крістіана Штанг, випущене всесвітньо відомим німецьким видавництвом «Langenscheidt», містить 200 сторінок навчального матеріалу з основ сучасної німецької граматики, який подано в простій і доступній формі.

 

У посібнику вміщено велику кількість прикладів загальновживаної лексики німецької мови, які супроводжуються гумористичними ілюстраціями. До всіх німецьких слів та сталих словосполучень дається переклад.

 

Навчальний посібник "Німецька граматика – коротко і легко" рекомендований всім, хто розпочинає вивчення німецької мови самостійно або з викладачем.

 

Можливо, Ви вважали, що німецька граматика складна. Цей короткий і захоплюючий посібник покаже Вам, що це не зовсім так і що німецька грамати­ка може приносити задоволення! Посібник спеціально розроблений таким чином, щоб допомогти людям, для яких німецька мова не є рідною, якомога швидше і без надмірних зусиль оволодіти головними правилами німецького мовлення. Він не претендує, однак, на право називатися вичерпним.

 

Граматичне наповнення посібника "Німецька граматика – коротко і легко" базується на нормах повсякденного вживання німецької мови в таких краї­нах, як Німеччина, Австрія і Швейцарія. Всі заголовки, пояснення, рекомендації та нагадування наводяться українською мовою. Щоб полегшити Вам розуміння, ми також переклали українською мовою з німецької всі приклади, що ілюструють правила. Система нумерації допоможе Вам знайти свій власний підхід та дозволить повторювати матеріал у будь-якому порядку.

 

Новою і характерною рисою цієї граматики є викорис­тання комунікативного підходу. Важливі не просто пра­вила граматики, а те, як елементи мови функціонують як засіб спілкування. "Що мені говорить мій співрозмов­ник і як він це говорить?"

 

"Німецька граматика – коротко і легко" - практична, легка для розуміння і захоплива; це означає, що у Вас не буде проблем і Ви зможете «лускати її, як горішки»! Девізом стане: "Чим незвичайнішою видається ситуація, тим краще я запам'ятовую правило!".

 

І ще одна рекомендація: не намагайтеся проковтнути всю книгу за один раз! Незважаючи на простий і легкий виклад матеріалу, в граматиці є правила, які потребують часу для засвоєння, а успіх стимулює бажання рухатись далі. Тому краще повільно насолоджуйтесь невеликими порціями матеріалу і збагачуйте його за можливості додатковою інформацією.

 

Информация для заказа
 • Цена: 110 грн.