Корзина
366 отзывов
+380984233628
+380952710651
УкраинаКиев
Корзина
ВД Чумацький Шлях
Das Möwennest. Гніздо чайки.

Das Möwennest. Гніздо чайки.

 • В наличии

70 грн.

Das Möwennest. Гніздо чайки.
Das Möwennest. Гніздо чайки.В наличии
70 грн.
Купить
+380984233628
Станіслав
 • +380952710651
  Станіслав
+380984233628
Станіслав
 • +380952710651
  Станіслав
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Das Möwennest. Гніздо чайки – Кульчицька О. І., Лисенко О. М.

 

Книга для читання німецькою мовою

 

Автори: Кульчицька О. І., Лисенко О. М.

Видавництво: "Нова Книга"

Рік видання: 2007 р.

Кількість сторінок: 232 стор.

 

Навчальний посібник з домашнього читання "Das Möwennest. Гніздо чайки" С. U. Wicsncr є п'ятою книгою навчально-мстодичного комплексу, що складається з шести книг, об'єднаних єдиною концепцією, яка розглядає домашнє читання як інтегративний компонент іншомовної підготовки студентів.

 

Посібник "Das Möwennest. Гніздо чайки" складається з оригінального гостросюжстного твору сучасного німецького письменника С. U. Wicsncr і розробленого до нього комплексу різнорівневих завдань. Навчальні завдання спираються на принципи системності й послідовності в навчанні, і вони укладені з урахуванням мовних труднощів при засвоєнні іноземної мови.

 

Матеріали посібника "Das Möwennest. Гніздо чайки" можуть бути використані при навчанні німецької мови студентів інститутів іноземних мов і лінгвістичних університетів, у роботі вчителів спеціалізованих шкіл, а також для іншомовної самоосвіти всіх бажаючих.

 

Основою організації занять з домашнього читання є засади систем­ності та послідовності, коли кожне заняття базується на результатах виконання попереднього, а всі вони разом є системою взаємозалежних компонентів навчання, що надають плавний перехід від більш просто­го до більш складного. Це наштовхнуло авторів на ідею створення на­вчально-методичного комплексу з домашнього читання на весь період навчання іноземної мови у ВНЗ, що матеріалізувалася у вигляді шести навчальних посібників, які логічно продовжують і доповнюють один одного.

 

Пропонована книга "Das Möwennest. Гніздо чайки" є п'ятим навчальним посібником з цього навчально-методичного комплексу. Цей посібник рекомендований для використання на середньому етапі навчання іноземної мови і розрахо­ваний приблизно на 34-36 годин аудиторних занять.

Информация для заказа
 • Цена: 70 грн.