Лісовська І. - Німецько-російський словник синонімів
Цей "Немецко-російський словник синонімів" автора Лісовської І. — прекрасний помічник для тих, хто хотів би істотно розширити свій словниковий запас, говорити німецькою мовою грамотно та стилістично точно, адже активне володіння лексикою мови проявляється передусім у вмінні підібрати найбільш придатний у конкретному контексті мовний засіб для більшої точності передавання думки.
Є два типи словників-тезауруссів: перший — це тематичний словник, де слова розташовані за тематичним принципом, другий — словник синонімічного типу, де заголовні слова розташовані в алфавітному порядку, а до них дані ряди слів, що мають зібране з ними значення. Цей словник належить до другого виду.
Пропонований "Немецко-російський словник синонімів" двомовний, крім синонімічних рядів, у ньому дано російські еквіваленти великих слів. До більшості великих слів дано антоніми.
- Ціна: 280 ₴


