Грамматична російсько-англійська хрестоматія-самовчитель – Драгункін А.
Автор: Драгункін А.
Видавництво: ТОВ "Центр Драгункина", "Металіка"Рік видання: 2008 г.
Кількість сторінок: 528 стор.
Пропоноване до вашої уваги навчальний посібник "Грамматична російсько-англійська хрестоматія-самовчитель" Драгункина А. Н., є не тільки надзвичайно корисним із погляду підготовленого в ньому навчального матеріалу, але й унікальним способом подавання цього матеріалу.
Цю "Грамматичну хрестоматію" тому й можна назвати саме «навче», що її основна функція полягає не тільки в тому, щоб у межах живих зв'язаних текстів дати дільному запасу англійських слів, але й у разі - загалом - в тому, щоб дати Вам наочне уявлення про англійську граматику (і про її нюанси) в об'ємі, необхідному для вільного володіння мовою.
Заняття за книгою "Грамматична російсько-англійська хрестоматія-самовчитель" дають змогу швидко та легко увійти у світ англійської мови, для цього Вам досить лише уважно прочитати цей посібник і постаратися запам'ятати готові фрази та пропозиції.
Основними відмінностями книги "Грамматична російсько-англійська хрестоматія-самовчитель" від аналогів є:
1. Російська частина текстів оброблена таким способом, щоб (плут "підказок" [у дужках] або "переміщень", чого немає в англійському перекладі, позначених "галочками"), полегшити тому, хто вчиться правильнішого переведення російських текстів на англійську, а також правильніше розуміння англійського менталіту і - відповідно - структури англійської пропозиції;
2. Грамматичне «наповнення» текстів вироблене так, що вони містять практично всі грамотні категорії та явища, необхідні для реального оволодіння живим язиком;
3. Наявність (по всьому тексту книги) цій курсивом підстрочної русифікованої транскрипції, максимально наближеної до реальної (а не до ідеалізованої) та правильної повсякденної англійської мови;
4. Постійне виділення (різними способами) по всьому тексту книги всіх тих нюансів («знаків» романтичних категорій = закінчень, конструкцій тощо), які є важливими для швидкого засвоєння правильного та багатого англійського.
Метод навчання за допомогою паралельних текстів редок, але надзвичайно ефективний - особливо, якщо навчальний має бажання, терпіння й аналітичні здібності. Наприклад, користуючись саме паралельними версіями "Походжень Телемаха" німецькою та давньогрецькою мовами, видатний археолог Едуард Шліман (який знайшов Трою) самостійно вивчив давньогрецький.
У нашому ж разі цей метод є особливо ефективним, позаяк англійська мова має дуже конкретну кількість тижневих "елементів" = слів, просте визування яких може вирішити практично всі «проблеми», пов'язані з практичним опануванням язиком.
У другій частині цієї "Хрестоматиї" є прекрасна глава "Прижок у англійський", сама собою є самостійним навчальним посібником. Вона не тільки дає учневі повну картину справжньої сучасної практичної граматики англійської мови, а й демонструє мою думку на сьогоднішній його стан, а також вказує прямий шлях до полегшення вивчення та викладання англійської з урахуванням сьогодення.
- Ціна: 200 ₴