Латинська мова з основами рецептури і клінічної термінології
У навчальному посібнику "Латинська мова з основами рецептури і клінічної термінології" Бєляєвої О. М. та Сологор І. М. подано відомості з латинської фонетики, граматики, загальної рецептури, основ клінічної термінології. Теоретичний матеріал кожного заняття супроводжується різнорівневими тестовими завданнями, які дають змогу діагностувати рівень теоретичних знань і наявність мовних та мовнопрофесійних умінь і навичок майбутніх фахівців у галузі медицини. Пропонований посібник підготовлено з урахуванням змін і доповнень до програми з навчальної дисципліни "латинська мова та основи медичної термінології".
Посібник "Латинська мова з основами рецептури і клінічної термінології" адресовано студентам вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації, які готують фахівців за спеціальностями лікувальна справа, педіатрія, медико-профілактична справа, стоматологія.
Мета посібника "Латинська мова з основами рецептури і клінічної термінології" — максимально сприяти об'єктивній перевірці й самоперевірці теоретичних знань, практичних умінь і навичок з усіх розділів, передбачених програмою з навчальної дисципліни "Латинська мова та основи медичної термінології".
Робота з укладання посібника здійснювалася таким чином.
О.М. Бєляевою одноосібно написано передмову і вступ, розроблено й класифіковано інструкції щодо виконання й оформлення тестових завдань різних типів; подано зразки оформлення тестових завдань, викладено теоретичний матеріал тем модуля І (заняття № 1—8 і № 10—17), а також теми № 13 модуля II — "Грецький алфавіт, правила читання буквосполучень, надрядкові знаки. Грецькі префікси. Аналіз термінів-композитів" й укладено комплекс тестових завдань до зазначених матеріалів.
До заняття № 9 "Практичні навички змістовних модулів 1—2" автором запропоновано перелік практичних навичок, які мають бути винесені на контроль змістовних модулів 1 та 2.
До заняття № 18 "Підсумковий модульний контроль" подано зразок комплексу тестових завдань для проведення підсумкового контролю модуля І.
Для того щоб студент отримав об'єктивну картину щодо власного рівня підготовки, до кожного завдання подається його оцінка в балах.
У посібнику "Латинська мова з основами рецептури і клінічної термінології" значну кількість завдань третього рівня презентовано тестами класифікаційного типу, розробленими О.М. Бєляєвою та вперше упровадженими в практику навчання латинської мови за фаховим спрямуванням.
- Ціна: 240 ₴