735 відгуків
+380 (98) 423-36-28
Київ, Україна
ВД Чумацький Шлях

Португальська мова для старших курсів. Просунутий етап

  • Під замовлення
clockВідправка з 22 червня 2023

290 

Португальська мова для старших курсів. Просунутий етап
Португальська мова для старших курсів. Просунутий етапПід замовлення
290 
+380 (98) 423-36-28
Станіслав
+380 (98) 423-36-28
Станіслав

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Португальська мова для старших курсів. Просунутий етап

 

Підручник "Португальська мова для старших курсів" Петрової Г. В., Гаврилової Е. Р. і Толмачової В. І. рекомендовано для студентів старших курсів вищих навчальних закладів, які вивчають португальську мову в якості професійної і спеціальної дисципліни, а також може бути використаний на курсах іноземних мов (просунутий етап навчання). Тематика підручника розраховано приблизно на 380 годин аудиторної роботи.

 

Завданням підручника є, в першу чергу, активізація навичок усного мовлення, що і визначило відбір текстів і вправ, засвоєння нової лексики з даної тематики, закріплення граматичних знань, отриманих на 1 і 2 курсах, відпрацювання нового граматичного матеріалу, а також придбання знань країнознавчого характеру.

 

Підручник "Португальська мова для старших курсів" має в якості додатку таблиці, що містять довідковий матеріал з орфоэпическим, орфографическим, синтаксичним і лексичним відмінностей між иберийским і бразильським варіантами португальської мови, а також по системі звернень в іберійському варіанті португальської мови. У примітках до уроків даються основні лексичні розбіжності між варіантами.

 

Тексти підручника "Португальська мова для старших курсів" забезпечені коментарями, що полегшують їх розуміння і переклад.

 

Основні тексти підручника підібрані з урахуванням тематики уроку і призначені для докладного переказу. Вони повинні сприяти засвоєнню нової лексики, закріпленню складного граматичного матеріалу, пройденого на молодших курсах, або засвоєнню нової граматики. Тому граматичні та лексичні вправи складені на основі словника і граматики основних текстів. Тематичні тексти призначені для ознайомчого читання, відповіді на запитання та виконання завдань, висловлювання своєї точки зору і обговорення даної проблеми в аудиторії, а також для підготовки повідомлень по темі. Вони підібрані з періодичної чи публіцистичної друку і носять інформативний або дискусійний характер.

 

Як граматичні, так і лексичні вправи містять оригінальний матеріал, який ілюструє дане мовне явище, підібраний з текстів португальських і бразильських авторів або відповідної періодики. Практично всі вправи містять переклад, складений на основі лексики даного уроку. Розмовні вправи мають творчий характер.

Характеристики
Основні
СтанНовий
Інформація для замовлення
  • Ціна: 290 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner