735 відгуків
+380 (98) 423-36-28
Київ, Україна
ВД Чумацький Шлях

Російсько-грецька і грецько-російський розмовник

  • Під замовлення
  • Код: Соколюк В. Г.
clockВідправка з 18 червня 2023

240 

Російсько-грецька і грецько-російський розмовник
Російсько-грецька і грецько-російський розмовникПід замовлення
240 
+380 (98) 423-36-28
Станіслав
+380 (98) 423-36-28
Станіслав

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Російсько-грецька і грецько-російський розмовник

 

"Російсько-грецька і грецько-російський розмовник" містить найбільш уживані слова і вирази, які можуть бути використані в різних розмовних ситуаціях.

 

Грецька і російський тексти забезпечені практичною транскрипцією.

 

У "Російсько-грецькою та грецько-російською розмовнику" відображена специфіка сучасного стану новогрецької мови, тобто використання в розмовному мовою низки слів і зворотів кафаревусы (книжної, офіційного стилю мови), а також непослідовне написання і вимова окремих слів.

 

У тематичних словниках артикль опускається для зручності користування. Прикметники та порядкові числівники даються у формі чоловічого роду, так як вживання всіх граматичних форм передбачає знання основ грецької або російської граматики. Оскільки в новогрецькою мовою немає форми інфінітива, дієслова в грецькій частині даються у формі 1-ї особи однини теперішнього часу, а в російській частині наводяться відповідні інфінітивні форми.

 

Розділи розмовника побудовані за тематичним принципом. У них включені найбільш вживані слова, стійкі словосполучення, які можуть бути використані в різних розмовних ситуаціях.

 

Розмовник допоможе роусскоязычному читачеві і грекам в їх спілкуванні. Він також буде корисний при вивченні новогрецької або російської мови.

 

"Російсько-грецька і грецько-російський розмовник" може бути використаний як при самостійному вивченні новогрецької або російської мови, так і в роботі з викладачем.

Інформація для замовлення
  • Ціна: 240 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner