Читаємо арабські тексти Лебедев В. В., Бочкарев Г. И.
Навчальний посібник "Читаємо арабські тексти" Лебедя В. В. і Бочовара Г. І. буде корисна тим, хто завершив вивчення введення-ліхтаричної або початкового курсу арабської мови.
Навчальний посібник "Читаємо арабські тексти" має свою мету надати матеріал за базовою граматикою літературної арабської мови, а також допомогти сформувати навички оцінювання оригінальних арабських текстів за культурною, мандрівкою, соціально-економічною й побутовою тематикою, а також художніх текстостів, які входять до програми початкових і середніх шкіл із викладанням арабської мови. З цим підручником навчальний зможе виробити вміння говорити по-аробськи на зазначені теми та письмово фіксувати арабське мовлення.
Навчальний посібник "Читаємо арабські тексти" Лебедя В. В. і Бочовара Г. І. складена для навчальних закладів, де арабська мова є частиною навчальних дисциплін. Книга може бути використана в стилі додаткового навчання, а також самостійно.
- Ціна: 185 ₴